Close

flag-4LIGIER GRUBU: YENİLİKÇİ HAREKETLİLİKTE 1 NUMARALI OYUNCU

Minicar Otomotiv A.Ş. olarak Ligier Grup Türkiye Genel Exclusive Distribütörlüğünü yapmaktayız. Yaklaşık 40 yıldır olağanüstü uzmanlığıyla tanınan bir Fransız üretici olan Ligier Group, çevik ve yenilikçi bir yaklaşımı ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya yönelik derin bağlılığı ile niş bir oyuncudur.

2008 yılında Ligier ve Microcar'ın tek bir yapı olan Ligier Group himayesinde birleşmesi, güçlü bir grup ve pazar lideri oluşmasına yol açtı. Dağıtım ağı, Fransa'daki yaklaşık 200 uzman servisinden ve 11 Avrupa ülkesindeki 550'den fazla satış noktasından oluşmaktadır. Bu nedenle Ligier Group, her müşteriye tüm ülkelerdeki tüm model yelpazesine maksimum erişilebilirlik sunabilmektedir.

Genel ve profesyoneller için iş araç üreticisi olan grup, aynı zamanda, Avrupa posta hizmeti sağlayıcılarını yenilikçi 3 ve 4 tekerlekli araçlar (PULSE 3 ve PULSE 4) ile donatan elektrikli araç pazarında Avrupa'da lider bir öncüdür. Bu profesyonel filo, Ligier Group’un hem profesyoneller hem de bireyler de dahil olmak üzere müşterilerinin belirli mobilite taleplerine her zaman mutlak verimlilikle yanıt verme becerisinin kanıtıdır.

1960'larda, Fransız Motosiklet Şampiyonası birincisi ve Formula 1 pilotu olan en iyi sporcu Guy Ligier, hem yarış pisti hem de yol için tasarlanmış kendi spor arabasını geliştirmeye başladı. Hem kişisel hem de teknolojik düzeyde önemli olan bu heyecan verici macera, ekibin 20'den fazla Formula 1 aracı üretmesine yol açacaktı.

1980'lerde prestijli modellerden yarış arabalarına kadar değişen araçlarla Guy LIGIER, traktör kabinlerini ekleyerek yelpazesini çeşitlendirdi ve ilk LIGIER JS 4 ile onları bu araçlara dönüştürmeye devam etti.

Ligier Group kuruluşu 2008'de Ligier Group, Avrupa hafif ve ağır dört tekerlekli bisiklet pazarındaki iki büyük oyuncunun birliğinden doğdu: Ligier Automobiles ve Microcar. Ligier’in en üst düzey spor deneyiminden ve Microcar’ın 30 yıllık teknolojik deneyiminden yararlanan grup, her gün belirli, sürekli değişen ve yenilikçi taleplere yanıt vermek için çabalıyor.

Bu 40 yıllık deneyim sayesinde, Grup yeni modeller geliştirmeyi ve giderek daha verimli mobilite lehine yenilikleri sürdürmeyi başardı.

Ligier Group'un Fransa'da iki üretim tesisi bulunuyor: Markanın tarihi bölgesi Abrest'te (Allier), ikincisi Boufféré'de (Vendée) bulunuyor. Değer zincirinin tamamı ve üretici tarafından üretilen tüm araçlar bu iki fabrikada tasarlanır, tasarlanır, monte edilir ve test edilir. Grubun günlük olarak bu süreçlerde çalışan 400'den fazla çalışanı var ve her yıl 15.000'den fazla araç üretiyor.

Made In France

Fransız üretiminin mücevheri

Uygun Fiyat

Herkesin ulaşabileceği uygun fiyatlar. Lütfen fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Alt

1960'larda motor sporları efsanesi Guy Ligier - Fransız Moto GP şampiyonu ve Formula 1 sürücüsü - kendi imza yarış arabasını üretmeye başladı. Bu kişisel ve teknolojik macera, ona ve ekibinin yirmiden fazla Formula 1 aracı inşa etmesine yol açacaktı. Guy Ligier, rekabet arabalarından traktör kabinlerine kadar 1980'lerde ilk moped arabasını üreterek ayrıldı: Ligier JS4.

Bu 40 yıllık spor ve teknolojik deneyim, Ligier Group'u her şeyden önce mobilite kaygısıyla hareket eden yenilikçi bir otomobil üreticisi olarak güçlendirdi.

400+

Ligier Grup Çalışanı

10+

Ürün Çeşidi

21+

Bölge Teknik Servis

400+

Ligier Group Çalışanı
ligiernostalg